| anonim_4396 a întrebat:

Exista un site unde pot atasa un fisier audio care sa se poata asculta doar online si dupa ce acesta a fost ascultat sa fie sters?

Răspuns Câştigător
| HelpingHands a răspuns:

Da, se cheamă messenger, dacă e Live, sau dropbox dacă e deja creat. Poți să-l ștergi după ce l-ai trimis! În orice caz, trebuie să-l ștergi manual.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In cloud. Poti sa-l pui la share si sa-l stergi dupa. Daca ai cont Google, Dropbox, etc. Sa fie sters automat este asta: https://file.re/
Nu l-am incercat si nu stiu ce poti face cu el. Incearca!

| Violleta2022 a răspuns:

Tot ce pui pe internet poate fii imediat copiat si publicat pe alte site-uri cu riscul sa fii data in judecata si eventual sa ti se faca dosar penal, daca este ceva defaimator.
Poti fii tarata prin procese judecatoresti si poti sa tii se ceara daune de multe sute de mii de euro, daca defaimarea este a unei persoane suparate, filmat intr-o comapnie sau cine stie unde este interzis.
Daca vrei sa arati cuiva un video, pune-l pe telefonul atu si nu-l trimite sub nici o forma nimanui, doar arata-i telefonul tau.
Daca nu este nimci defaimator si este facut despre tine cu persoana ta, poti sa tii-l pui NUMAI pe FB-ul tau si sa-l stergi dupa aceea.