| Hehehahah a întrebat:

Exista vreo aplicație cu camera infraroșu pentru Android? Sau cum as putea sa fac sa vad pe întuneric cu camera?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ca sa ai aplicatie pentru camera cu infra-rosu trebuie mai intai sa ai telefon cu camera cu infra-rosu, ceea ce nu prea am auzit sa existe.

Camera e o componenta hardware, orice aplicatie ai lua tu nu ai cum sa modifici camera pe care tu o ai deja.

"Cum as putea sa fac sa vad pe întuneric cu camera?"
Telefonul nu are infra-rosu, dar are un blitz care poate fi folosit pe post de lanterna.

| Sonia822 a răspuns:

Iti iei lanterna sau o folosesti p-aia de la telefon