| YONTU a întrebat:

Exista vreo aplicatie cu poze ultra mega super haioase de sa faci pe tine pentru. android 2.4? Daca da cum se numeste? love struck fuNNd01!

9 răspunsuri:
| apocaliptic77 a răspuns:

Daca ai pc, intri pe www.cameroid te pocesti cum vrei le downloadezi in format 3gp, transfer pe tel si, vei ride cu lacrimi.pa

| YONTU explică (pentru apocaliptic77):

Nu e bun linkul', men... sad!

| larisuka99 a răspuns:

Depinde de unde downloadezi. Ai,, Magazin Play" (daca ai meniul in engleza este,, Play Store" pe telefon.

| YONTU explică (pentru larisuka99):

Da! am si cum scriu
?

| larisuka99 a răspuns (pentru YONTU):

Sunt mai multe aplicatii pe care le gasesti daca scrii,, funny photos".

| YONTU explică (pentru larisuka99):

Spune-mi-le pe acele care le stii si-ti dau funda. happy Ok? :*

| larisuka99 a răspuns (pentru YONTU):

E una super numita,, LOL Pics (Funny Pictures)". Incearc-o! Este super! happy