| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Exista vreo aplicatie de iPhone sau iPad care după ce înregistrezi ceva iti repeta incontinu ceea ce ai spus. Vreau sa inregistrez o lecție la istorie si sa o pun noaptea in timp ce dorm

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cauti in pc-ul tau iconita microfon, il deschizi,si dai clic pe inregistrare, apoi citesti lectia din caiet, (te inregistrezi pe tine) apoi salvezi fisierul undeva in pc, il bagi in winamp si-l pui sa repete, asa iti va repeta toata noaptea, iar dimineata inchizi pc-ul si gata...
Daca nu gasesti microfonul atunci poti porni webcam si te inregistrezi cu video!
Daca nici cu webcam nu poti, descarca :screen recorder, il instalezi, il pornesti! ( normal acest program inregistreaza imaginea si sunetul ce faci pe pc, dar tu il vei folosi pentru lectia ta!)
Sper ca una din astea sa te ajute! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poti face asta cu Pc-ul, dar cum vei mai dormi? Dimineata vei fi mai obosit decat seara! happy

| SmilePleaseXoXo explică (pentru lpavel):

Cum o faci cu pc-ul? Ps imi poti spune pas cu pas te rog!

| lpavel a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Cauti in pc-ul tau iconita microfon, il deschizi,si dai clic pe inregistrare, apoi citesti lectia din caiet, (te inregistrezi pe tine) apoi salvezi fisierul undeva in pc, il bagi in winamp si-l pui sa repete, asa iti va repeta toata noaptea, iar dimineata inchizi pc-ul si gata...
Daca nu gasesti microfonul atunci poti porni webcam si te inregistrezi cu video!
Daca nici cu webcam nu poti, descarca :screen recorder, il instalezi, il pornesti! ( normal acest program inregistreaza imaginea si sunetul ce faci pe pc, dar tu il vei folosi pentru lectia ta!)
Sper ca una din astea sa te ajute! Bafta!