| MyNameisEduard a întrebat:

Există vreo metodă de e vedea dacă cineva te-a blocat pe Instagram? Nu mai găsesc o persoană și am șters si conversația sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

https://www.digi-world.tv/......gram-31738

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Stergând instagramul si bucurâ du-te de viața reală

| Bazzed a răspuns (pentru RxTx):

El vrea sa găsească o persoana pe Instagram, daca voia sa facă ceva în viata reala nu venea aici pentru întrebarea asta. Încearcă sa dai și tu răspunsuri relevante și nu mai lua pe toți la mișto ca nu interesează pe nimeni cât de smecher ți se pare ție ca ești

| RxTx a răspuns (pentru Bazzed):

Nu i-am dat la mișto.
Exista posibilitatea sa rezolve si treaba asta
Pune o poză pe un server propriu unde poate monitoriza daca accesează cineva acel link
Trimite poza prin mesaj privat acelei persoane

Și daca cumva a deschis mesajul respectiv ii va apărea in firewall-ul de la serverul lui cine a accesat poza respectivă de la ce ip

Si oricum nimeni altcineva nu avea link-ul respectiv
Asa ca doar acea persoana are posibilitatea de a vedea poza respectivă

Asta înseamnă ca inca nu la blocat daca a reușit sa vizualizeze poza

| Wr3nch a răspuns:

Din moment ce nu ii poti gasi contul da, te-a cam blocat

| cfrtobias a răspuns:

Cauti in istoria la chrome sau browser Instagram si te deloghezi si vezi daca iti apare, daca iti apare contul fara sa fii logat atunci atunci contul nu e sters, daca te loghezi si iti apare cu eroare ca nu exista atunci ti-a dat block

| cfrtobias a răspuns:

Sau faci cont nou si o cauti dar nu ii dai follow si nu ii dai urmarire doar o cauti sa vezi daca are contul, si daca nu gasesti contul in contul tau bun ti-a dat block

| Celestina003 a răspuns:

Punând pe altcineva să o caute să vezi dacă o poate găsi.