| GabitzaQlove a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa stau pe mess cand se opreste netu pentru putin timp? Daca da puteti sa-mi dati site-ul de unde pot sa dawnloadez programul, plz?happy

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti asa ceva! De fapt nu exista! E ca si cum ti s-ar lua curentul si ai vrea sa mai ai becurile aprinse cu un site de pe internet sau program!

| regele1 a răspuns:

Gandeste logic, Tu nu prin internet comunici cu cineva "pe mess"?straight face

Daca nu merge internetul nu mai poti sa comunici, pentru ca nu mai exista nici o legatura intre tine si cel cu care vorbesti, deci chiar daca i-ai scrie ceva, el nu poate sa primeasca pentru ca mesajul nu poate sa circule prin internet.

| Ihatereligion a răspuns:

Wow...am fost uimit de nivelul asta de prostie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! messengerul are nevoie de internet ca sa se poata conecta.

| jerzy a răspuns:

Nu