| Etiquette a întrebat:

Exista vreo setare la hi5 ca ceilalti sa nu vada ca le-ai vizualizat profilul? Daca da unde si cum?laughing
Thx!

Răspuns Câştigător
| Delisha_4359 a răspuns:

Da. dai sus in dreapta la cont.si apoi la Confidentialitate.si e la Setari de profil. a 2 a setare dai click pe ea si o schimbi.big grin

8 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Hey, da este! Te duci sus la cont --> confidentialitate --> setari de profil --> din "orice utilizator poate afla ca i-am vizualizat profilul" in " nu vreau sa afle niciun utilizator ca i-am vizualizat profilul" ---> save

simplu nu?! succes sper ca te-am ajutat

funda? puppy dog eyes

| DianaAndra1 a răspuns:

Hey!
Dupa ce ai intrat in contul tau mergi in dreapta sus la cont.Clic acolo. Undeva(sa zicem in apropierea mijlocului ecranului, spre stanga) ai ''CONFIDENTIALITATE'' clic acolo.La setari de profil ai al doilea rand ''Orice utilizator...'' apesi acolo si modifici in ''Nu vreau sa afle niciun utilizator ca i-am vizualizat profilul''.
Bafta!

| koko a răspuns:

In colt sus scrie, langa "mesaje","cont". dai acolo si alegi varianta pe care o vrei:dbig grin... sper ca te-am ajutat.Succes!

| Tibyarad a răspuns:

Pai dupa ce te-ai logat este sus in stanga sub numele tau CONT, DAI ACOLO dupa CONFIDENTIALITATE si dupa ORICE UTILIZATOR POATE AFLA CA I-AM VAZUT PROFILUL. dai clic si vezi ca ai varianta nu vreau sa afle ca i-am vazut profilul si dai dupa salvare, daca e in engleza dai acound si acolo vezi language si il pui pe romana, succes daca nu reusesti da-mi msg si te ajut.respect

| AdeEalx a răspuns:

Da exista
la cont sus in dreapta
apoi confidentialitate.si gasesti niste enunturi acolo.pe care tu el poti seta.printre primele 3-4 trebuie sa fie si asta.si setezi in "Nu vreau sa afle niciun utilizator ca i.am vizulizat profilul."
pupici:*

| bumblebee a răspuns:

Da este.
dai la account si dupa la privacy si ii a 2 ahappy

| LorReen a răspuns:

Da. Cand esti logat, la profilul tau, sus in drepta scrie Cont. Apoi Confidentialitate si la Setari de profil, a doua optiune trebuie sa scrie Nu vreau sa afle niciun untilizator ca i-am vizualizat profilul.

Sper ca te-am ajutat! big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Acolo sus in dreapta, langa avatar ai mai multe optiuni, printre care si ''cont''. Mergi acolo, iar apoi la;; confidentialitare'' si vezi acolo ce vrei u