| Lala20 a întrebat:

Alta intrebare despre facebook big grinbig grin. Cei carora le vizitez pagina/profilul de facebook o sa vada ca le-am vizitat-o? Daca este vreo setare ca si la HI5 gen "Nimeni nu poate vedea ca i-am vizualizat profilul" imi spuneti si mie va rog? Funda pentru. cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Nimeni nu poate vedea cine i-a vizualizat profilul direct de prin facebook, iar programele care pretind ca pot face asta sunt false. Deci stai linistita, poti sa te uiti pe orice profil fara ca cineva sa vada:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt aplicatii prin care poti vedea cine ti-a vizitat de cele mai multe ori profilul, sau de exemplu care sunt faniii taistraight face