| Lindoro a întrebat:

Exista vreun program android(care functioneaza) pentru a putea vedea posturile tv online?

5 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

Cata pe Play Store Romania TV sau TV Channles. Poti da in search acolo chiar si TV online Romania.

| Cimped a răspuns:

Daca ai abonament la RDS, poti folosi aplicatia Digi. Online

| vaaroog a răspuns:

Nu cred dar poti sa-ti iei un program care poti sa vezi vedeouri care nu au buton de full screen si era un site care le aveai pe toate din Romania

| CTLNcatalin a răspuns:

Intra direct cu telefonul pe http://goo.gl/GSI3v2. Aici functioneaza in Android.