| Mademoiselle18 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cu ce program as putea vedea daca o poza este editata sau nu,in afara de photoshop,pentru ca am incercat de mai multe ori sa-l descarc si nu pot. Daca exista alt program,de preferta online, va rog sa-mi spuneti cum se numeste :*

2 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Scrie pe google photo editer online si o sa-ti dea acolo catevawinking

| Mademoiselle18 explică (pentru anoxdox):

Nu vreau orice program, vreau unul cu care pot sa-mi dau seama daca o poza este editata sau nu de altcineva, daca exista astfel de program.Multumesc oricum happy