| dany_7836 a întrebat:

Exista vreun program care poata sa imi spuna daca am aceeasi melodie de mai multe ori in calculator? daca da puteti da un link de download?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca exista dar poti folosi functia Search, dai o cautare cu numele melodiei si iti vor aparea toate cu acelasi nume. Succes si numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea cred...dar da-i un search cu numele respectivei melodii si daca vezi ca se repeta, dai delete!

| andreea_7819 a răspuns:

Nu prea cred ca iti trebuie acel program.Intra doar in My Computer si sus iti apar mai multe "iconite" trebuie sa fie acolo o iconita in forma de lupa dai acolo si in stnga iti apar niste propozitii si dai "All files and folders" mno acum iti apar iar niste propozitii dar cu spatii intre ele in ultima iti apare unde sa cauti si pui sa caute in My Computer si mai sus in prima scrii numele melodie sau primele 2 3 cuvinte. Daca ea se repeta iti apar acolo in dreapta mai multe.Ma bucur ca te'am ajutat!:*happy Funda?:X