| Mariya5 a întrebat:

imi puteti da un link de download de la un program cu care sa ma pot conecta la telefon prin bluetooth, adica sa transfer fisiere din calculator pe telefon prin bluetooth(am mai avut odata asa ceva dar nu mai tin minte cum se numea) am cautat si pe google dar nu mi-a functionat nici unul.

1 răspuns:
| chronoStrix a răspuns:

Cand conectezi bluetooth-ul la pc iti va scrie numele lui jos in coltul din dreapta... Cauti pe google: "numele" bluetooth driver. Nu poti descarca un driver pentru alt bluetooth si sa il folosesti la bluetooth-ul tau!