| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program care sa setez ora la care doresc sa se inchida automat calculatorul? Dar sa fie bun si fara virusi va rog. MULUTUMESC

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Http://www.konradp.com/products/auto_shutdown/ e free si fara virusi cum ai cerut. Si destul de simplu de folosit.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Programe separat nu ştiu dar dacă foloseşti AIMP2 player(îi varianta rusească a Winamp-ului disponibilă şi în Română) atunci ai o opţiune cu care poţi face acest lucru; Şi eu o folosesc din când în când şi merge foarte bine şi o poţi configura cum doreşti.