| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program cu ajutorul caruia sa poti sa vezi ce vorbeste o persoana cu alta pe yahoo messenger? ...imi trebuie urgent.

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ai acces la vreunul din calculatoare pentru a instala programul? Daca da, e foarte simplu, daca nu... mai greu.

| psiholoaga a răspuns:

Nu exista (poate daca ai pile prin SRI).

| elena a răspuns:

Se poate, dar nu iti spun pentru ca nu este frumos ce vrei sa faci tu.

| covexrobu a răspuns:

Eu ti-as zice sa stai pe fundul tau ca in caz ca esti depistat ca faci asa ceva risti sa fii acuzat de violarea corespondentei personale si risti vreo 3 ani de "facultate" si nu prea stiu daca merita pentru de emoticoane si 2 barfe sa stai la puscarie 3 ani. Acum analizeaza situatia si vezi daca merita. Asa ca lasa-i sa te barfeasca sa faca ce vor ei si nu ii mai baga in seama ca nu are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti spion?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este urat s vezi cine si ce vb cu altcineva. eu caut un program sau ceva sa vad daca cineva anume daca vb cu altu, da nu sa vad ce vorbeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar trebui si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca exista ca vreau si eu acel program urgent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba se poate voi sunteti prea... exista eu am asa ceva. E foarte simplu de downloand daca sti unde sa umbli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da