| GeorgeH17 a întrebat:

Exista vreun program cu care sa imi fac un player pentru un radio cu cod html?
dau funda!

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://mixstream.net/streaming/create-a-flash-radio-player.php
la "Choose your server type" selectezi "Other" si la "Stream URL" link-ul de stream

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Nu stiu daca exista program.dar daca vrei player facut dincod iti pot da eu codul pentru player.

| GeorgeH17 explică:

Am cod. dar eu voiam sa-l personalizez

| GeorgeH17 explică:

Nu e ce imi trebuie. eu ma gandeam la un soft in care pun playerul si supropun o poza(gen un leu si cand apesi pe gura canta)