| Asta mica! a întrebat:

Exista vreun program online unde pot sa decupez o melodie sa fac sa ramana numai refrenul?
Daca da, care?

multumesc

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Mp3Knife, se descarca dupa google si e usor de folosit o sa iti dai seama si singurahappy.

| Brotacelu a răspuns:

Nero
NEro 7 [cred ca si 6] are pe langa aplicatia de a copia CD/DVD si alte aplicatii ...printre care si NERO WAVE EDITOR
il gasesti in:
Start- All progr - nero - audiu - nero wave editor
[toate astea cum am spus, sa ai nero 7 instalat]

Iar ca sa il folosesti e foarte simpluwinking

Distractie placuta

| dulc3'maria a răspuns:

Zedge.net
dai mai jos in pagina si o sa vezi in dreapta mi se pare un clopotel galben dai acolo si bagi melodia...restul iti vei da seama singuralove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker.