| KinoAndreea a întrebat:

Exista vreun program sau ceva in care poti sa scoti dintr-o melodie doar refrenul sau o parte din ea ca sa o poti folosi ca ringtone?

Răspuns Câştigător
| RubikSD a răspuns:

Da exista! Daca vrei pentru telefon cauti in Android Market sau Ovi "Ringtone maker", iar daca vrei s-o faci pe calculator iti recomand Dvd Video Soft (poti face si alte chestii cu el) http://www.dvdvideosoft.com/

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

happysaluthappynu, eu nu stiu acest program; dar sigur exista... dar ai putea sa cauti pe google scriind ringtone si apoi melodia; si poate iti gaseste ce cautihappy

| Mmorrreee a răspuns:

Da exista.