| mihai300 a întrebat:

Exixta teme pentru lg gt505? Daca da puteti sa ma ajuta-i cu un site va rog... mihai_gabi_2007 id meu mersi anticipat

5 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Nu, nu exista pentru. e nou telefonul si nu este inca si eu am un telefon lg cu 990 si nici pentru. al meu nu este, pentru. cele viewty nu exista sau cel putin nu sunt

| criss:) a răspuns:

Http://www.zedge.net/? updPhone=3243
nu stiu sigur daca exista, dar poti sa te uiti pe site;)

| avragegirl a răspuns:

Http://ownskin.com
nu stiu daca are dar uita-te pe site si daca vrei te logezi si poti sa iti faci singur teme

| kai a răspuns:

Exista.

| ramona100 a răspuns:

Buna Mihai! Te rog mult daca stii cum se activeaza radio la acest telefon. Am un prieten care are acest telefon si nu stie sa dea drumul la radio. A incercat si pe manual, dar doar bazaie, nu se aude nimic. Am gasit pe google un site Spongebob Squarepants theme for LG GT505 poate te ajuta. Nu stiu eu ti-l dau si verifici tu: http://www.knowyourmobile.com/......gt505.html
Iti multumesc anticipat!