| Bogdan_Serban_1998 a întrebat:

Faceam un site html si mi s-a oprit laptopul.Am incercat sa il repornesc dar nu a mers si cand conectez incarcatorul se aude un bazait din zona mufei.Dau funda

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Daca se aude bazait in zona mufei nu il mai porni, scoate si bateria. Du-te cu el la service pentru ca este posibil ca pe alimentare sa ai un scurt si de acolo si bazaitul. Nu mai incerca sa il pornesti pentru ca sunt destui pe forumuri care s-au plans ca le-a luat foc.