| BoboFcsb27 a întrebat:

am o tableta Samsung Galaxy Tab 3.
Azi in timp ce o utilizam s a oprit brusc fara sa ii fac ceva,aveam baterie suficienta,am incercat sa o repornesc dar fara succes,am incercat orice dar nu a mers, ce sa fac cu ea?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a defectat hardware-ul.
Du-o la un service pentru verificare, dar ai si sanse sa cumperi alta.

| octav005 a răspuns:

Vezi daca in spatele ei pe undeva ai o gaura mica, vezi sa nu fie de microfon, trebuie sa scrie reset. bagi un ac si apesi daca ai asa ceva la ea.

| BoboFcsb27 explică:

Si poate sa o repare, ca sa nu merg si sa ii dau banii aiurea...

| BoboFcsb27 explică:

Nu are decat gaura aia mica de microfon, in rest nimic