| horia_hutu a întrebat:

Faceti fotografii? Daca da, ce aparat folositi? Cu film sau digital?

Răspuns Câştigător
| vlad_ruta a răspuns:

Eu am un DSLR de nivel mediu, da-s foarte multumit de el, fiindca nu-s un profesionist si tot fac poze foarte frumoase fara prea mult efort! Imi place cum prinde detaliile, mult mai bine decat in foto pe film!

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu folosesc aparatul digital. Daca esti pasionat de fotografii iti recomand firma Nikon care a scos un Dslr grozav. L-am vazut la un prieten si am ramas uluit cat de clare si precise sunt pozele.

| MihaiA a răspuns:

Mike. este cumva de acel DSLR D90? cam scump, dar pentru cei pasionati se merita.
Eu folosesc un sony DSC S780, practic, usor, micut, ecran mare, multe functii.

| Dara a răspuns:

Pentru casa(adica poze facute copilului mai in fiecare zi) noi folosim aparatul digital, e mai comod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele! Fotografia pe film este superioara calitativ celei digitale!

| adi_paul a răspuns:

Dap, eu folosescun apatrat cu film, fiindca imi place ideea de a munci mult pentru O POZA reusita si de a o pastra pe hartie, mai mult decat a indrepta aparatul spre ceva la intamplare si apasa un buton si gata poza! Dar celor mai pragmatici si dinamici le recomand fotografia digitala.