| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc google chrome si numai merge sa adaug alte site-uri..am casute libere dar sunt albe..si nu pot sa dau click pe ele.Va rog ajutati-ma:* Funda

Răspuns Câştigător
| Lvrkiosif a răspuns:

Acolo apar cele mai vizitate siteuri...trebuie doar sa scrii adresa acolo unde se scrie si dai enter si repeti de cateva ori

2 răspunsuri:
| stefan1707 a răspuns:

Intra pe siteu dorit si dai ctrl+d si apoi cand dai new tab o sa iti parat sis o bara

| g2br13l a răspuns:

Acele iconite albe or sa fie cu siteuri doar cand folosesti un site frecvent de ex google