| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc Google Chrome, si cand incerc sa dau click dreapta pe link-ul orcarui site, se blocheaza instant.
Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Poate unele fisiere, la instalare, nu s-au copiat in foldorelurul de la google chrome...
Incearca sa iti reinstalezi din nou browserul, dar de data asta mai cu antentie!

| ralucutzica a răspuns:

Iti recomand reinstalarea programului Google Chrome..Bafta..Si daca nu instaleaza mozila sau opera, dar prima este cea mai buna.