Întrebare recomandată | bwb a întrebat:

Folosesc in mod curent "NOTE PAD" postez aici tot felul de link-uri sau scurte note si de obicei nu le salvez cand inchid calculatorul, sau salvez doar ce nu este temporar.
De data asta calculatorul s-a inchis singur peste noapte si aveam acolo multe note folositoare.
Stie cineva daca s-au salvat automat undeva si cum pot sa le gasesc?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti incerca programe de genul http://www.easeus.com/......ument.html Recuva sau altele.

| Elismelis a răspuns:

S-ar putea sa se fi salvat in Temp.Da-i la Search in windows, scrie run, da-i drumul programului si scrie in el %temp%.