| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc Mozilla Firefox si am o problema cu Flash Player cand dau log off sau cand inchid si redeschid pc imi zice ca nu am flash player-ul instalat si nu stiu ce sa fac ca sa scap de eroarea asta

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Pe langa faptul ca Google Chrome are deja fash player integrat in el uite aici si alte lucruri super de care beneficiezi daca o sa il folosesti ca browser: http://www.tutorialepc.ro/google-chrome-15-noutati-in-browser.html

| eandopuncttk a răspuns:

Te sfatuiesc sa treci la google chrome. e mai stabil decat mozilla, are si securitate. nu ai nimic de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce versiune mozilla ai? Fa upgrade.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E ultima versiune

| sPeC1aL_7636 a răspuns:

Raspuns: Dezinstaleaza Mozilla Firefox, instaleaza flash player-ul, apoi instaleaza iar Mozilla si merge. Am patit si eu. Funda? big grin