| CriCri a întrebat:

Foloseste cineva programul VoipDiscount? Cum se foloseste?

1 răspuns:
| lallalle a răspuns:

Buna

uite un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=Zb6ow8XCMDI

si cateva lucruri despre program :

Merge pe orice numar de telefon( fix, mobil) din tara si de afara( trebuie sa stiti codul tzarii)Programul este testat de mine pe mobil in Romania.
In primul rand va trebuie o casca si un microfon.
1. Instalati pogramul setupvoipdiscount pe care il gasiti aici: http://www.voipdiscount.com/en/download.html
2. Va faceti un cont.
3. Bagatzi urmatorul id in lista ************
4. Ca sa primitzi credit trebuie sa aveti oameni il lista.(+Add ca la mess) ( 1 euro pentru fiecare persoana pe care o aveti in lista, o convorbire pe mobil in Romania e 0.22 euro). Idea e ca trebuie sa va faceti 3 id-uri ca sa va bagatzi dp unu pe altu in lista.
5. Creditul vine la maxim 2 ore dupa ce va baga cineva in lista,
6. Pt a suna trebuie sa formatzi 4 in fata EX: 40724XXXXXX sau 40217XXXXX

Aceasta oferta este pentru reclama., pentru a atrage cati mai multi utilizator.Atat timp cat este gratis trebuie sa profitam de ea.

Pt a castiga mai mult credit faceti-va 3 conturi ( atat e maxim pe un ip) si bagati in lista id-urile voastre.

funda?