| Daniel26 a întrebat:

Folosind stick-ul usb de la RDS - Digi Net Mobil, se pot trimite sms-uri? Daca da, cum se taxeaza acestea? Am doar abonamentul la internet de la ei, nu si de telefonie fixa sau tv. Merci.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da se poate si te taxeaza odata trimis sms. Internetul chiar daca e prin cablu acel fir e cablu de telefonie fixa numai ca la pc ofera internet si aceeasi istorie ai si tu e un card SIM care in loc sa fie de abonament la mobil iti ofera net la pc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu am net dela digi si am numa tv nu pot sa iau un stic-ul