| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Fondul pc-ului meu este atat de mare incat trebuie sa dau de la rotita de la maus in jos ca sa ajung la meniul start...nu stiu ce s-a intamplat ieri era normal acum... ce sa fac am intrat si la proprietati unde se miceste fondul da nu merge aveti vreo idee? stiti unde trebuie sa intru ca sa-si revina la normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate ai o rezoluție prea mare setată. Pune alta mai mică (nu depăși 1280x1024 dacă ai monitor clasic, cu tub).

4 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Crede-ma tot ce trebuie sa faci e sa dai clik de drepta pe desktop-properties-settings si acolo alege rezolutia optima de 1024 by 768winking

| M4RK a răspuns:

De ce sunteti asa rai dati supid si nefolositor var placea sa luati si voi?happy

| FearNoEvil a răspuns:

Verifica daca nu ai selectat cumva "Auto-hide the taskbar" (click dr pe taskbar->properties).

| zemantex a răspuns:

Control panel-appearance settings-fonts-change font size. bafta