| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru pe TPU imaginea este mica de abia vad.
Nu am schimbat nici-o setare.
Dar ieri cand am intrat pe TPU cand si miscam de la rotita de la mouse in loc sa mi se duca in sus si in jos imaginea ea se micsora si se marea.
Ce credeti ca s-a intamplat?
Mentionez ca eu am lasat-o micsorata si am iesit de pe site
Acum cand vreau sa intru imaginea este mica si nu mai merge sa o mai setez din rotita de la mouse.
Ce ma sfatuiti sa fac pentru a o face cum era inainte?
Funda si vot

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Apasa in aceeasi timp Ctrl de la tastatura si rotita de la mouse si misca in jos ( vei vedea ca se mareste ), cand ajunge scrisul la marimea potrivita lasi de ele.