| bennn a întrebat:

FUNDA! Am gasit pe tableta pe google play du battery saver, chiar o sa ma tina mai mult bateria cu acesta? Sau e vrajeala? Sunt mai multe aplicatii battery saver

1 răspuns:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Aceste aplicații nu fac decât să îți mai închidă din celelalte programe din tabletă, pentru a nu consuma resurse. Eu zic să nu-l iei, nu face niciun rău, dar unele au viruși, și dacă nu are poți să faci și tu manual ce face aplicația. Așa că programul ăla nu face nimic decât să îți ocupe memorie. Sper că te-am ajutat. Ciao! happy