| Gab77 a întrebat:

Dacă folosesc două aplicații de battery saver ma tine bateria mai mult?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| T0T a răspuns:

Mai bine nu te complici cu așa ceva, mai bine când ai nevoie de baterie pui pe modul silențios, nu folosești prea multe aplicații și setezi luminozitatea cât mai redusă.

| Gonrax a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc doar battery doctor.

| LaccboGaming a răspuns:

Nu iti tine acele aplicatii doar iti dau un widget care sa il pui pe ecran.

| VasyAlex a răspuns:

Nu! Din contra, se incurca intr-e ele.

| SilviuLungu a răspuns:

Nu,nici macar nu iti tine mai mult bateria cu aplicatiile alea, tot ce fac chestiile ale poti sa mai golesti memoria ram sa mai opresti aplicatii... dar poti fac chestiile astea si fara aplicatiile alea inutile, deci nu te ajuta cu nimic doar ocupa memoriehappy