| WeAreSmart a întrebat:

Funda! am nevoie urgent de driver pentru net la un laptop ViewSonic, am incercat cu 3dpnet si da o eroare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca slim driver si scaneaza.In dreptul fiecarui driver gasit se gaseste optiunea de update.Chiar si la driverul lipsa se gaseste aceasta optiune.Succes.

| Niku3 a răspuns:

Ca sa se potriveasca driverele cauta pe pe net drivere pentru ViewSonic si trebuie sa mai scrii versiunea laptopului tau, trebuie sa mai aiba un numar, litere, de exemplu eu am laptop Asus X55A, sau instaleaza-ti aplicatia SlimDriver - ea cauta driverele ce iti lipseste, aparandu-ti o lista cu driverele necesare laptopului tau si le poti descarca de acolo.