| Dragos13ro a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am un laptop myria my8315gy si nu reusesc sa ii gasesc un driver pentru wifi.
Am incercat multe programe ca driver booster si autodriver dar nu functioneaza. Am cautat in Device Manager placa wifi dar nu o gasesc. Apare doar cea de bluethooth.
Am incercat win 7, win 8.1 si win 10 dar nimic.
Am resetat laptopul cu setarile din fabricatie si tot nimic.

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Salut! Descarca driverpack, intra in mod expert debifeaza ultima program si alte drivere ce cezi ca nu ai nevoie. E posibil sa iti instaleze si opera, dar il dezinstalezi daca nu ai nevoie. Daca nu trece de 80 90 la suta, opresti pc ul si il repornesti sindriverele sunt gata de lucrru.

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Scuze de greseli.