| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! Am o nelamurire cand windonsul isi descarca actualizari cu windows update acele actualizari sterg ce este vechi de la acel program sau ramane
Asa este si la celalalte programe ex browserele
MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Windowsul nu iti descarca update-uri pentru programele instalate in calculator ci iti actualizeaza exploiturile (gaurile de securitate).In general acele actualizari repara problemele aparute.Nu iti sterge nimic din windows doar iti actualizeaza anumite fisiere.

| saidkique a răspuns:

Mie nu. le pastreaza ca restore-point. Dar eu folosesc Tune-Up Utilities 2011, si astfel le sterg, pe OS XP le updata adica le modifica, de ex eu am propozitia mama are mere. ii fac un "update" si zic asa: Mama are mere coapte. deci nu am sters nimic din stadiul anterior, dar se mai poate si mama are pere (coapte), si am inlocuit mere cu altceva de care are PC ul meu nevoie pere adica.