| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! Am o nelamurire cand windonsul isi descarca actualizari cu windows update acele actualizari sterg ce este vechi si instaleaza ceva nou?
sau alta varianta cand am browser si trebuie. actualizat sterge ce este vechi sau mai complecteaza folderul cu browseru?
MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| white02 a răspuns:

De obicei update-urile de la win inlocuieste cel vechi, dar si adauga lucruri noi, totusi e cam enervant update-ul, la mine dupa 3 luni cu update-ul activat imi lua somn windowsul, fara el il am de 7 luni si n-am probleme cu windowsul