| vladucu a întrebat:

Funda! Am un joc battelfield 2 dar care nu este original stie cineva cum pot juca multiplayer (online pentru ca se poate si LAN) stiu ca am nevoie de un ip de server si trebuie sa il introduc acolo in joc...asta stiu cum dar imi trebuie un server care nu este original la fel ca la metin.Va rog sa precizati si daca ati facut asta personal inainte la acest joc.

1 răspuns:
| emil a răspuns:

Nu stiu deastea laughing ( pls funda daca nu raspunde nimeni)