| vlad89c a întrebat:

Funda! Am un Motorola Defy, are android 2.1, dar nu se poate updata, imi spune ca updatarea nu se poate efectua acum, sau ca apar erori.
Vreau sa il updatez la 2.3, un programator il poate rezolva, corect?
Daca da, cat ar costa si cat ar dura?

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

E mult mai simplu
descarca rom manager premium de pe 4 shared.com(iti faci cont)instalezi clockworkmode si instalezi ce custom rom vrei tu, direct de pe card...

2 răspunsuri:
| Agapi_Andrei_1997 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie "progamator"? laughing Cauta pe xda si vezi tutoriale pentru telefonul tau.