| paulionescu25 a întrebat:

am un Motorola defy plus mb256. am o pata pe display si vreau sa-l schimb. gasesc undeva? cam cat ar costa? multumesc

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Site-ul e ok dar pentru mai multe informatii suna la ei ai nr de tel in dreapta ca sa fi sigur.
Nu am gasit altceva si desi sunt sceptic cred ca s-ar potrivi.De obicei un display nu se face doar pentru un produs ci pentru o gama de produse doar ca mai schimba ceva la memorie/design/soft

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cred ca asta e:
http://accesorii.flashgsm.ro/101639-display-motorola-defy
Cat despre montare/inlocuire depinde de service(40-70 lei)
:-bd

| paulionescu25 explică (pentru stlucian):

Cred ca este doar pentru Motorola defy mb255. al meu e mb256

| paulionescu25 explică (pentru stlucian):

Stii ceva mai mult despre linkul care mi l-ai trimis. e serios site-ul?

| stlucian a răspuns (pentru paulionescu25):

Site-ul e ok dar pentru mai multe informatii suna la ei ai nr de tel in dreapta ca sa fi sigur.
Nu am gasit altceva si desi sunt sceptic cred ca s-ar potrivi.De obicei un display nu se face doar pentru un produs ci pentru o gama de produse doar ca mai schimba ceva la memorie/design/soft

| bDaniel a răspuns:

Daca l-ai cumparat de la magazin si ai garantie poti sa te duci cu garantia unde ai contractul sau poti sa te interesezi pe la magazine la germanos dew exemplu

| paulionescu25 explică (pentru bDaniel):

Am garantia inca un an. dar problema e ca eu am scapat telefonulpe jos. deci eu sunt de vina. happy. mersii mult. o sa merg acolocu garantia sa vad ce pot face.

| bDaniel a răspuns:

Funda? happy