| Floarealbastra92 a întrebat:

FUNDA! Buna, vreau sa imi achizitionez telefonul Samsung S5230 (fara abonament) si as dori sa stiu cateva detaliibig grin
1. Cate zile tine bateria?
2. E bine sa il iau de la Germanos? (am auzit ca luat de la ei bateria nu tine mai mult de 2 zile)
3.Se gaseste in magazinele Orange?
4.Erori de soft? resetari din senin ca la cookie? nimic?
5.Touchscreen-ul se strica repede?big grin
:*

Răspuns Câştigător
| mary010 a răspuns:

Hey.eu il am.si l-am cumparat de la germanos. Bateria tine 4-5 zile desi vorbesc la telefon foarteee mult. Nu are erori de soft, mie nu mi s-a stricat touch-ul si il am de un an si ceva. E un telefon bunhappy :*:*