| cristianzgz3 a întrebat:

Funda...Ce antivirus imi recomandati sa-mi pun pc-ul asta Asus a55v

Am eset smart security si-l crakez ce ziceti toata familia mea il are in pc matusa unchi .....etc

daca pun eset smart security nu stiu care sa-l pun pe 4sau 5 nu vreau sami consume nici resurse multe

GEFORCE 610M-2gb

INTEL CORE I7-3630QM,2.4GHz

RAM :6GB

WINDOWS 8

HDD 750

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Pentru inceput as pune pentru WINDOWS 8 cred ca Kaspersky - care ti-l injumatateste ca resurse dar este singurul compatibil 100% care merge si ti-l protejeaza pe win 8.
Daca vrei sa nu iti iei din resurse pune-ti necrack-uit Norton internet security pe 90 de zile de la Ing pentru inceput ( dar cauta versiunea 2013) - daca nu gasesti pune pe 60 de zile. Apoi pune Tot norton 360 pe 60 de zile si dupa 4 luni apar alte versiuni si pe 90 si pe 60 de zile si iaca asa ai antivirus bun cu licenta pe toata perioada cat folosesti calculatorulhappy

| Razvanp69 a răspuns:

Pe asa calculator e bine sa iti iei AVG ala e un super antivirus cu toate ca consuma multi rami, dar vad ca nu e problema de rami laughing) la 8 GB. sau ceva mai simplu thinking Avast free.

| orceNUME a răspuns:

Avira,avast,kasparsky,AVG funda?