| cristianzgz3 a întrebat:

Funda...Ce antivirus imi recomandati sa-mi pun pc-ul asta Asus a55v
Am eset smart security si-l crakez
daca pun eset smart security nu stiu care sa-l pun pe 4sau 5 nu vreau sami consume nici resurse multe
GEFORCE 610M-2gb
INTEL CORE I7-3630QM,2.4GHz
RAM :6GB
WINDOWS 8
HDD 750

10 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Tu esti ca ala, si grasa si laptoasa si frumoasa si seara devreme acasa. asa ceva nu o sa gasesti. vrei cu adevarat securitate pune kaspersky chiar si 2004 nu o sa iti para rau, este de 5000 de ori mai bun decat bitdeff 2013

| iSimo a răspuns:

Norton, Avira ..eu astea le-am avut

| Oana910 a răspuns (pentru iSimo):

Norton, Avira, Avas, Malwarebytes, Bitdefender, dual core 2.5 ghz, 2 gb ram. Sper ca te-am ajutat.

| ZuettH a răspuns:

Avast happy ii cel mai bun dupa mine... da nul pirata de pe net... eu l-am cumparat happy

| Dany127 a răspuns:

Daca vrei securitate alege Bitdefender. Eu il folosesc pe un dual core 2.5 ghz si 2 gb ram si nu consuma resurse multe.

| Eigei a răspuns:

Avas,avira,malwarebytes anti-malware, norton security scan,... astea nu "mananca" mult.

| downer2012 a răspuns:

Iti recomand Bitdefender Internet Security 2013, http://www.bitdefender.ro/......tml/promo/ sau http://us.norton.com/antivirus/,eu folosesc bitdefender si nu am avut probleme cu el, mai am 4 luni. funda?

| adyk77 a răspuns:

AVG internet security e ofarte bun

| marian35a a răspuns:

Da pai ad-aware antivirus, cel mai bun

| salutare123 a răspuns:

Alege Kaspersky. Este foarte bun.
Sau Avasat, isi face treaba bine si el.