| ady900 a întrebat:

Ce sanse sunt ca un xbox 360 elite sa pateasca rrod?

Răspuns Câştigător
| CodyBanks a răspuns:

In comparatie cu Xbox 360 Slim, sunt mai mari. Vrei un procent exact?
...Nu pot sa-ti dau.

Sti ca RROD e din cauza supraincalzirii. Poti evita asta cumparand un cooler, ferind consola de spatii inghesuite. "Las-o sa respire"

1 răspuns:
| andy049 a răspuns:

Are sanse la fel ca celelalte serii de Xbox 360. Nimeni nu stie sa exprime asta in procente dar daca o intretii asa cum trebuie (o cureti o data - de doua ori intr-o luna, nu o "stresezi", o lasi in spatii aerisite, nu permiti prafului sa intra in consola) atunci sunt sanse mici sa faca RRoD!