| ColorBubbles a întrebat:

Funda! cum pot sa imi schimb numele la adresa de mess?

9 răspunsuri:
| ColorBubbles explică:

Ma refer la adresa de mess, nu la nume de profil

| secretcircle a răspuns (pentru ColorBubbles):

Ba da se poate si eu am incercat asa cum am explicat mai sus

| ColorBubbles explică (pentru secretcircle):

Am dat la I forgot my Yahoo! ID, si mi-am schimbat.dar nu pot sa intru cu id'ul nou care l-am pus...tot cu cel vechi intru pe mess.

| BandOfHorses a răspuns:

Dai click pe poza ta de pe messenger, dupa aceea dai contact details si acolo scrii numele.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Avatar-contact details

| alextotal a răspuns:

Nu poti

| Pikuu a răspuns:

Dai click pe tine si dai la contact detalies si pe primul rand ai niste casute goale unde iti poti introduce numele happy

| secretcircle a răspuns:

Intri la forgot your pasword si acolo o sa-ti dea sa alegi ce vrei sa-ti schimbi si o sa alegi ca vrei sa-ti schimbi numele la ID

| fferesdfc a răspuns:

Depinde cea ce vr u! id? ori de num de la profil! de la id nu merge din cate stiu eu!