| Mariusykă a întrebat:

FUNDA GARANTAT
Salutare tuturor! Un cunoscut a venit la mine intr-o zi si mi-a aratat un stick modem wireless de la digi! Vroia sa mi-l vanda! Am verificat modemul pe pc si merge "brici"! Problema ar fi urmatoarea:
are o cartela digi in ea care spune ca este doar pentru nr de telefon si nimic altceva! Mai precis, internetul care il prindea era, cica gratis fara abonament fara nimic! Avand in vedere ca nu am cunostinte in domeniu, intrebarea mea ar fi daca chiar exista asa ceva! Nu sunt sigur ce sa fac! Mentionez ca viteza era bunicica (300 Kb/s )! Dau FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| mbogdan27 a răspuns:

Acel stick wireless este oferit cadou de rds&rcs la un abonament de 100 mb.Stickul o sa mearga cat timp plateste el abonamentul, asa ca te sfatuiesc sa nu-l cumperi.

1 răspuns:
| Ungureanu_Paul_1995 a răspuns:

Mai bine nu il cumpara. Parerea mea.Sigur e ceva la mijloc de care nu vrea sa iti spuna.