| Ludacriss a întrebat:

Funda. hello TPU.
mi-am cumparat un samsung s5670 galaxy fit si are camera de 5mp. face binisor pozele, are multe optiuni. insa l-am comparat cu un nokia x6 care are camera tot de 5mp, aproape aceleasi setari. pot spune ca e o diferenta enorma. telefonul meu e praf pe langa nokia x6 la capitolul "camera", tinand cont ca are aceeasi rezolutie, aceiasi mpixeli. cine ma poate ajuta cu un raspun clar?

Răspuns Câştigător
| conundrum a răspuns:

Am x6 de vreun an...nu e chiar extraordinar la poze(e xpressmusic totusi) dar cred ca lentilele zeiss fac un pic diferenta-am avut s-e k800i inainte si facea poze mai reusite. daca vrei camera orienteaza-te spre un sony-ericsson.vivaz e un expemplu bun

1 răspuns:
| DSGline a răspuns:

EEE nu compara tu Nokia cu Samsung pentru ca Samsung va fi mereu inferior pe langa nokia...pana amu cele mai bune telefoane sunt Nokia si Sony Ericsson...