| BuYaSaNn a întrebat:

Funda! Hey! cine are Samsung cu android gingerbread sa imi spuna ce inseamna chestia aia cu verde pornita? http://img696.imageshack.us/img696/545/sc20120411194551. png

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Salut.
La mine le arata mai diferit, dar dupa cum imi aduc aminte de pe telefonul pe care l-am avut... acela este modul "Sincronizare".
Acest mod iti sincronizeaza conturile de yahoo, skype, facebook, twitter. etc.
Nu il recomand pe modul pornit daca folosesti internet de pe cartela.

Pa-pa happy