| SabyRom a întrebat:

Funda! Imi dati, va rog cat de multe jocuri puteti pentru Android (4.2.2) dar sa fie gratis si nu demo. si sa nu fie din alea de genul subway surfers. vreau jocuri bune, nu plictisitoare, si sa le descarc din google play sau Samsung apps. Cine scrie cele mai multe, primeste sigur Funda!

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Temple Run, Truck Parking 3D, Real Racing 3 (cel mai tare joc), Jetpack Joyride, SpeedX 3D, Flow Frenzy, My Paper Plane, Cut The Rope Free, multe altele dai la google play, jocuri, top articole gratuite gasesti foarte multe gratis!
Eu am si cateva jocuri cu bani: Shine Runner, Riptide GP2, Asphalt 8.
Le poti descarca gratis de aici: http://www.apkmania.co/
aici gasesti orice joc/aplicatie gratis (care sunt cu bani in google play)

| BlackBoyHD a răspuns (pentru BlackBoyHD):

Ma bucur ca te-am ajutat!

| SabyRom explică (pentru BlackBoyHD):

Am o intrebare: mai ai site-uri de-astea? sa descarc jocuri gratis? adica sa nu dau bani pe ele in google play? Urgent plz

| BlackBoyHD a răspuns (pentru SabyRom):

Nu dar poti sa scrii pe google jocul apk sau aplicatia apk
de exemplu vrei nfs shift (e cu bani) scrii pe google nfs shift apk si gasesti siteuri

| SabyRom explică (pentru BlackBoyHD):

Nu te supara. Eu sunt grea de cap. Nu m-am prins

5 răspunsuri:
| capoi a răspuns:

Vrei un joc in care faci bani reali? Uite un link. https://www.winrgames.com/wgw/ref?code=5ZTPB. and enter code 5ZTPB.