| Ionucaaa a întrebat:

FUNDA! Îmi puteţi spune pe ce fel de telefoane (cu ce android, mă rog, înţelegeţi voi laughing ) se pot descărca aplicaţiile de pe google play?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ai android market/playstore pe telefoanele/tabletele cu android: 1.5/1.6/2.1/2.2/2.3/3.0/3.1/3.2/4.0/4.1/4.2/4.3/4.4

| darrio2007 a răspuns:

Cu orice tip de android.Doar ANDROID.

| alexs99 a răspuns:

Poţi descărca aplicaţii din Google Play pe orice telefon ce are ca sistem de operare Android.
O zi bună.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu mai aberati va rog happy
daca vrei sa descarci ORICE din google play ai nevoie de minim 4.0 sau mai nou.
si 2, 3 este bun, dar la unele aplicatii este depasit, si nu va lasa sa instalati.
@sltlp de android 4.4.2 nu ai auzit?! laughing
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

De pe toate device-urile cu android

| YoNﻉLµTzA a răspuns:

De pe toate telefoanele care au android poti descarca aplicatii de pe google play sau magazin play.
Ex : Android 2.3
Funda? :-)