| syjey a întrebat:

Funda! Mi se restarteaza calculatorul, iar cand incepe sa porneasca se restarteaza din nou si tot asa de vreo 3-4 ori pana ce intr-un final se aprinde. Faza asta se inampla de 2-3 ori pe zi.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

Mi se intampla si la mine la fel doar ca nu mai se aprindea. am fost la un informatician si ghici ce a facut? a aspirat praful din el si a reinstalat windowsul sper ca te-am putut ajuta. funda?

5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hei... Debifeaza optiunea Automatically Restart de la System failure.

| AxyTM a răspuns:

Poti reinstala windowsul, sau poti apela la un specialist pentru mai multe detalii. Nu exclude varianta virusilor pe care calculatorul tau ii poate avea.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Poate ai pobleme ccu sursa ca asa am patit si eu ca ine mi se tot restarta

| ragemvp a răspuns:

AI GRIJA LA PRAF! iti poate afecta mult mai mult pc decat iti dai tu seama.

| DoneDon a răspuns:

Cheama pe cineva la tine care le are cu Sistemele desktop sa vada daca este cv in neregula cu pc-ul tau