| unu811 a întrebat:

Funda!
Nu e nevoie sa mai instalez driverele de pe cd daca folosesc IObit Driver Booster, nu? Sau... ăsta doar mi le actualizeaza abia dupa ce am folosit cd-ul cu drivere?

3 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Nu folosi nici iobit driver booster nici cd-ul, mai bine iei fiecare driver de pe pagina producatorului, altfel risti sa apara conflicte intre drivere, sau iei driverele vechi.
Iar cele noi, ofera performanta in plus

| unu811 explică (pentru Gabi05):

Si unde aflu numele fecarei placi(audio, video, de baza, de sunet)?

| Gabi05 a răspuns (pentru unu811):

Descarci cpu-z,si te uiti ce scrie la mother board,intri pe situl placii de baza-motherboard, si iei driverul de sunet/audio ma rog, tot ce tine de placa de baza
descarci gpu-z si te uiti ce placa video ai, intri pe situl placii, si iei ultimul drivers stabil